Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ via car aluminum rim ] eşleşme 243 Ürünler.
15 İnç 4 Delik Özel Boyutlu Araba Alaşımlı Jantlar, Alaşımlı Otomotiv Jantları Jantlar
| PCD: | 100 mm, 108 mm, 112 mm, 114,3 mm, 4/8*100~114,3 |
|---|---|
| ET: | 20 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
17 İnç Makine Yüzü Dövme Alüminyum Jantlar korozyona dayanıklı
| PCD: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| ET: | 20 mm, 25 mm, 30 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
F60632 R 18 İnç Kademeli Jantlar 8.0j Mercedes SL5 için Alaşımlı Jantlar Jantlar
| PCD: | 112mm |
|---|---|
| ET: | 25 mm, 30 mm, 35 mm |
| Garanti: | 3 evet için garanti |
Hafif Alüminyum Alaşımlı Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| Bitiricilik: | Krom / cila / fırça |
A356.2 Mat Siyah Parlatılmış 17 inç Off Road Jantları
| PCD: | 114,3 mm, 127 mm, 139,7 mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10mm |
| Garanti: | 3 yıl |
18 İnç 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Jantlar Alüminyum ALAŞIM JANT
| İsim: | 18 İnç 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Jantlar Alüminyum ALAŞIM JANT |
|---|---|
| Boy: | 18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Isıya Dayanıklı 20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114.3 5 × 120 Dövme Alüminyum Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | Isıya Dayanıklı 20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114.3 5 × 120 Dövme Alüminyum Alaşımlı Jant |
|---|---|
| Malzeme: | alaşım alüminyum |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Alüminyum Alaşımlı 15 İnç 4x4 Off Road Jantlar
| Ürün adı: | Çin fabrika yüksek kalite 15 inç 4 * 4 offroad alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
6x139.7 Derin İçbükey 6 Delikli Alüminyum Offroad Tekerlekler
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | -44 mm/-19 mm |
| Garanti: | 3 yıl |

