Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ via car aluminum rim ] eşleşme 243 Ürünler.
Darbelere Dayanıklı 16 17 18 İnç 4x4 Off Road Jantlar
| ad: | KIPARDO 17 inç 4X4 alaşım jantlar fit 6X139.7 5X150 offroad 16 inç 18 inç jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
Hafif 6061-T6 Alüminyum Alaşımlı 2 Adet Dövme Tekerlekler
| Ürün adı: | Hafif 6061-T6 Alüminyum Alaşımlı 2 Adet Dövme Tekerlekler |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
6x139.7 20 İnç 4X4 Araba Alaşımlı Jantlar 15mm ET JWL sertifikalı
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 0 mm, 10 mm, 15 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
KIPARDO Döküm Alaşımlı Jantlar 18 İnç Al Toyota Cilalı Öğütülmüş Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | KIPARDO Cilalı Öğütülmüş 18 İnç Al Toyota Döküm Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2/Alüminyum |
| Renk: | gümüş |
9 İnç 16 İnç Krom Jantlar Krom Perçinler Jeep Offroad Tekerlekler
| ET: | 15 mm, -12 mm, 15 mm, -12 mm |
|---|---|
| anahtar kelime: | Krom Perçinli Mesh Tasarımı |
| Bitiricilik: | şeker kırmızısı + krom perçinler |
Bentley Mercedes Continental GT X5X6X7 için LSGZL 18 İnç Dövme Alaşımlı Jantlar
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 108 mm, 115 mm, 112 mm, 127 mm, 100 mm, 139,7 mm, 98 mm, 165.1 mm, 114,3 mm, 120,65 |
|---|---|
| ET: | 10 mm, 15 mm, 18 mm, 20 mm, 50 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm, 42 mm, 45 mm, 25 mm, 0 mm |
| Malzeme: | alüminyum, |
Satış Sonrası Alüminyum Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | Satış sonrası 18 19 20 21 22 inç PCD 5x108 ile araba için alüminyum alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
Yakıt - Verimli 18 19 20 İnç Çoğaltma Alaşımlı Jantlar
| Malzeme: | A356.2 |
|---|---|
| renk: | Özelleştirmek |
| Bitiricilik: | Krom / lehçe / fırça / machina yüz |
Siyah Araba alaşım jantlar 17 inç dövme siyah satış sonrası alüminyum jantlar
| Ürün adı: | Siyah Araba alaşım jantlar 17 inç dövme siyah satış sonrası alüminyum jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Renk: | özelleştirilmiş |
Siyah Kaplama A356.2 Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| ad: | Alaşımlı jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |

