Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ via car aluminum rim ] eşleşme 243 Ürünler.
JEEP TOYOTA için PCD 6x139.7 İçbükey 20x12 Derin İçbükey Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | 20x12 suv jantlar ET -44 offroad jant, pcd 6x139.7 4X4 alaşım jantlar |
|---|---|
| PCD: | 139,7 mm |
| ET: | -44 |
Alüminyum Döküm Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Alüminyum Döküm Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Renk: | özelleştirilmiş |
Özel 1 Adet 2 Adet 3 Adet Dövme Alaşımlı Jantlar
| ad: | KIPARDO Dövme alaşım jant tasarım özelleştirmek 1 parça 2 parça 3 parça üreticisi 18 inç 24 inç mevc |
|---|---|
| Malzeme: | T6061 |
| renk: | Özelleştirmek |
16 inç 6x139.7 5x127 6x135 pikaplar için düşük basınçlı döküm alüminyum offroad kamyon tekerlekleri
| Ürün adı: | 16 inç 6x139.7 5x127 6x135 pikaplar için düşük basınçlı döküm alüminyum offroad kamyon tekerlekleri |
|---|---|
| stil: | 2021 Yeni tasarım |
| renk: | Siyah |
Spor Araba İçbükey İnce 15 İnç Döküm Alaşımlı Jantlar Konuştu
| Ürün adı: | Amerikan spor otomobil içbükey ince kollu 15 16 17 18 19 inç alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 4 ADET |
JWL 19 "Toyota HONDA Civic A356.2 Döküm Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | JWL 19" Toyota HONDA Civic A356.2 Döküm Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| için uygun: | Toyota, Honda |
| Malzeme: | A356.2 |
Toyota ford için 6 Delik Alaşımlı Offroad 6x139.7 Tekerlekler Alüminyum Alaşımlı jant
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boy: | 17x9,18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
A5 A7 A8 GLE S65 C63 için Özelleştirilmiş Adım Dudak Dövme Alaşımlı Jant 19 İnç
| PCD: | 100 mm, 108 mm, 112 mm, 114,3 mm, 115 mm, 120,65 mm, 120 mm, 127 mm, 130 mm, 139,7 mm, 143.1 mm, 165 |
|---|---|
| ET: | 0 mm, 10 mm, 15 mm, 18 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm, 42 mm, 45 mm, 50 mm |
| Malzeme: | Alüminyum T6061 |
17 İnç 6x114.3 Kamyon Offroad Tekerlekleri Krom Malzeme
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| BOYUT: | 17x9,20x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Oem 22 İnç Range Rover Replika Tekerlekler 120mm Alüminyum Alaşımlı
| PCD: | 120mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 45 mm, 45 mm |
| Garanti: | 3 yıl |

