Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ via car aluminum rim ] eşleşme 243 Ürünler.
Cusomized 20 İnç OEM 5x112 Dövme Tekerlekler Siyah Kaplama
| PCD: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| ET: | 30 mm, 35 mm, 40 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
14 15 16 İnç 4x100 4x108 5x114.3 5x100 Satış Sonrası Alaşım Jantlar
| Ürün adı: | Kipardo 14 15 16 inç 4x100 4x108 5x114.3 5x100 satış sonrası alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
Range Rover için 6x139.7 2500LBS Aşamalı 17 İnç Döküm Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Maksimum yük 2500LBS ile 17 inç 6x139.7 6x114.3 4x4 alüminyum jantlar |
|---|---|
| için uygun: | korucu gezici |
| Malzeme: | A356.2 |
A356.2 Land Rover Replica Alaşım Jantlar, Özelleştirilmiş Logolu
| Ürün adı: | Land Rover Yeni Tasarlanmış Çoğaltma Jantı 2021 Yılı Alaşımlı Jant |
|---|---|
| İÇİN UYGUN: | Land Rover |
| Malzeme: | A356.2 |
Hafif Kamyon için 18 İnç PCD 6x139.7 SUV 4x4 Offroad Tekerlek
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Jant |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0 mm, 10 mm, 18 mm, 12 mm |
18 19 İnç 5 × 100 Dövme Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | Özelleştirilmiş boyut jant jantlar alüminyum 18 19 inç 5x100 araba dövme alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Deep Lip 4x4 Off Road Tekerlekler
| Ürün adı: | 20 22 24 inç Derin Dudak Alüminyum Alaşımlı 4x4 Jant OffRoad Tekerlekler |
|---|---|
| renk: | siyah kahverengi |
| Delik: | 5,6,8 |
OEM Değiştirme 17 İnç 18 İnç 5x114.3 Döküm Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Alüminyum Özel 17 İnç Yeni Oto Tasarım Jant Jantları 18 İnç Araba Alaşımlı Jantlar 5x114.3 Jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 4 adet |
Land Rover Boyama için Satış Sonrası Çoğaltma Alaşım Jantlar
| Ürün adı: | Land Rover için Yeni Tasarım Satış Sonrası Alaşımlı Jantlar Replika Araba Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| İçin uygun: | LAND ROVER |
| Malzeme: | A356.2 |
OEM Değiştirme 16x6.5 17x6.5 5x114.3 Döküm Alaşımlı Jantlar
| Malzeme: | 2019 sıcak 16x6.5 17x6.5 5x114.3 jantlar alaşım jantlar satılık döküm jantlar |
|---|---|
| ADEDI: | 4 ADET |
| tekerlek tipi: | 2021 tasarımı |

