Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ via car aluminum rim ] eşleşme 243 Ürünler.
Ismarlama 1995 18 İnç Mercedes Benz E Sınıfı Jantlar
| Ürün adı: | Kipardo jantlar PCD 5x120 BMW için 19 inç alaşım jantlar |
|---|---|
| PCD: | 5*112 |
| ET: | 38mm~45mm |
17 İnç Alaşımlı Jant Jantları, Hafif Dövme İçbükey Jant Jantları
| PCD: | 143.1 mm, 165.1 mm, 98 mm |
|---|---|
| ET: | Özelleştirilmiş |
| Garanti: | 3 yıl |
Suv Araba 17x9 İnç Kamyon Tekerlekleri 130mm PCD özelleştirilebilir renk
| PCD: | 130 mm, 139,7 mm, 114,3 mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10 |
| Garanti: | 3 yıl |
ET12 Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar Freze Penceresi 20x10
| ET: | -12mm |
|---|---|
| Malzeme: | ALAŞIM, Alüminyum |
| renk 1: | Mat Siyah+Freze penceresi+Freze perçinleri kırmızı kaplama |
American Sport Car İnce Kol İçbükey Alaşımlı Jantlar A356.2 Alüminyum 19 İnç
| Ürün adı: | Amerikan spor otomobil içbükey ince kollu 15 16 17 18 19 inç alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 Alüminyum |
| ADEDI: | 4 adet |
Darbelere Dayanıklı 16 17 18 İnç 4x4 Off Road Jantlar
| ad: | KIPARDO 17 inç 4X4 alaşım jantlar fit 6X139.7 5X150 offroad 16 inç 18 inç jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
Hafif 6061-T6 Alüminyum Alaşımlı 2 Adet Dövme Tekerlekler
| Ürün adı: | Hafif 6061-T6 Alüminyum Alaşımlı 2 Adet Dövme Tekerlekler |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
8X150 Negatif Ofset 114,3 PCD 19 "A356.2 Araba Alaşım Jantları
| Ürün adı: | 8X150 Negatif Ofset 114,3 PCD 19 "A356.2 Araba Alaşım Jantları |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
5x120 Satış Sonrası Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar 42mm ET
| PCD: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| ET: | 20 mm, 35 mm, 40 mm, 42 mm |
| Garanti: | 3 yıl |

