Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ via car aluminum rim ] eşleşme 243 Ürünler.
Çok Telli Konuşmacılar Dövme 20 İnç Krom Mercedes Jantları
| Ürün adı: | Kipardo jantlar PCD 5x120 BMW için 19 inç alaşım jantlar |
|---|---|
| PCD: | 5x112 |
| ET: | 40mm |
JWL VIA 5x1143 20 İnç Bmw Döküm Alaşımlı Jantlar
| PCD: | 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 20 mm, 30 mm, 35 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
Suv Pickup için 6x150 Offroad Alaşımlı Jant 9 İnç Genişlik
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| BOYUT: | 17x9,20x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
19 İnç 20 İnç Alüminyum Alaşımlı 2 Adet Dövme Tekerlekler
| Ürün adı: | 19 İnç 20 İnç Alüminyum Alaşımlı 2 Adet Dövme Tekerlekler |
|---|---|
| Malzeme: | T6061 |
| renk: | Özelleştirmek |
18 İnç 19 İnç 20 İnç A356.2 Alüminyum Siyah Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Sıcak 18 19 20 İnç Alüminyum Alaşımlı Jant Siyah Makine Yüz Satış Sonrası Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 4 ADET |
Özel 17 18 19 20 21 22 inç Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Özel 17 18 19 20 21 22 inç Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| stil: | yeni tasarım |
| renk: | gümüş + çok konuşmacı |
Dövme İçbükey Alaşım 20 19 18 İnç Aşamalı Jantlar
| Ürün adı: | Dövme İçbükey Alaşım 20 19 18 İnç Aşamalı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
15 16 17 18 19 İnç 4 × 108 5 × 120 Akış Şekillendirilmiş Tekerlekler
| Ürün adı: | 15 16 17 18 19 İnç 4×108 5×120 Akış Biçimli Tekerlekler |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| Renk: | özelleştirilmiş |
Audi A5 A3 için A356.2 5x100 5x114.3 Araba Alaşım Jantlar
| Malzeme: | A356.2 |
|---|---|
| renk: | Özelleştirmek |
| Bitiricilik: | makine yüzü |
18 inç 66.56mm Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar korozyona dayanıklı
| Ürün adı: | Kipardo jantlar PCD 5x120 BMW için 19 inç alaşım jantlar |
|---|---|
| PCD: | 5x112/5x120 |
| ET: | 25mm~39mm |

