Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 16 inch car wheel rim ] eşleşme 185 Ürünler.
PCD 5x120 ile 19 İnç Araba Evrensel Alüminyum Döküm Alaşımlı Jantlar Jantlar
| PCD: | 5x120 |
|---|---|
| ET: | 35 mm, 40 mm, 42 mm, 38 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
Yüksek Mukavemetli 5 × 120 PCD 19 İnç 20 İnç Çoğaltma Alaşımlı Jantlar
| Malzeme: | alaşım alüminyum |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| Bitiricilik: | Krom / cila / fırça |
6061 T6 Aşamalı Velg Hızlı Alaşımlı Araba Mag Tekerlekleri Jantlar
| Ürün adı: | JWL VIA Endonezya pazarı için 17x8.5 19x9.5 kademeli velg alaşımlı araba mag tekerlek jantları 4x100 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| Bitiricilik: | boyama/işlenmiş/öğütülmüş/ayna kesim/cilalı/fırçalanmış/krom |
VIA Kademeli Alüminyum Alaşımlı Jant 15 X 8 İnç
| PCD: | 100 mm, 114,3 mm |
|---|---|
| ET: | 10 mm, 15 mm, 20 mm, 30 mm, 0 mm |
| Garanti: | 3 yıl 100000km garanti |
14 15 16 İnç 4x100 4x108 5x114.3 5x100 Satış Sonrası Alaşım Jantlar
| Ürün adı: | Kipardo 14 15 16 inç 4x100 4x108 5x114.3 5x100 satış sonrası alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
C Sınıfı OEM Değiştirme 18X8 Otomatik Satış Sonrası Jantlar
| Malzeme: | KIPARDO 18X8 jantlar jantlar, C sınıfı için 18 5X112 5X120 alaşım jantlar, 3 serisi oto lüks alaşım |
|---|---|
| Adedi: | 4 ADET |
| Tekerlek tipi: | 2021 tasarım |
15 16 17 18 19 20 İnç Satış Sonrası Alüminyum Alaşımlı Jant
| Malzeme: | A356.2 |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Bitiricilik: | Krom / lehçe / fırça / machina yüz |
17 inç 5 × 114,3 A356.2 Satış Sonrası Mag Tekerlekleri
| Ürün adı: | 17 inç 5 × 114,3 A356.2 Satış Sonrası Mag Tekerlekleri |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
Range Rover 17 İnç PCD 6x139.7 Alüminyum Alaşımlı 17 İnç Off Road Jantları
| Ürün adı: | 22 inç 6x139.7 alüminyum alaşımlı offroad jant |
|---|---|
| İçin uygun: | Ranger Rover için, Toyota tacoma lexus GX460 GX470 |
| Malzeme: | A356.2 |
9 İnç 16 İnç Krom Jantlar Krom Perçinler Jeep Offroad Tekerlekler
| ET: | 15 mm, -12 mm, 15 mm, -12 mm |
|---|---|
| anahtar kelime: | Krom Perçinli Mesh Tasarımı |
| Bitiricilik: | şeker kırmızısı + krom perçinler |

