Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 16 inch car wheel rim ] eşleşme 185 Ürünler.
Özel 4X4 Off Road 22 İnç 5 * 120 Dövme Araba Tekerlekleri
| Malzeme: | A356.2 |
|---|---|
| renk: | Özelleştirmek |
| Bitiricilik: | makine yüzü |
Mat Siyah Alüminyum Araba Alaşımlı Jant Jantları 20 İnç PCD 6x139.7
| ET: | 12 mm |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Malzeme: | ALAŞIM, Alüminyum |
17 18 19 inç 6x139.7 4x4 mat siyah offroad tekerlek Jantları
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boy: | 17x9,18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Land Cruiser 20 İnç 21 İnç 5 × 150 Çoğaltma Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | Land Cruiser için JWL standart 20 inç 21 inç 5x150 Oem yedek offroad tekerlekler |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Çok Telli Konuşmacılar Dövme 20 İnç Krom Mercedes Jantları
| Ürün adı: | Kipardo jantlar PCD 5x120 BMW için 19 inç alaşım jantlar |
|---|---|
| PCD: | 5x112 |
| ET: | 40mm |
20 İnç 6x139.7 Jantlar Alüminyum Araba Alaşımlı Jantlar Mat siyah renk
| PCD: | 127 mm, 139,7 mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15 mm, 18 mm, 12 |
| Garanti: | 3 yıl |
Suv Pickup için 6x150 Offroad Alaşımlı Jant 9 İnç Genişlik
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| BOYUT: | 17x9,20x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Römork için 10 Delik 22.5 x 8.25 Tubeless Çelik Kamyon Tekerlek Jantları
| PCD: | 221 mm |
|---|---|
| ET: | 165 mm |
| Bitiricilik: | Gümüş |
Korozyon Önleyici 15 × 6.5 16 × 6.5 İnç A356.2 Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | Fabrika alaşım jant 15x6.5 16x6.5 inç jant jantlar Yeni tasarımlar sıcak jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Renk: | özelleştirilmiş |
15 16 17 18 19 İnç 4 × 108 5 × 120 Akış Şekillendirilmiş Tekerlekler
| Ürün adı: | 15 16 17 18 19 İnç 4×108 5×120 Akış Biçimli Tekerlekler |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| Renk: | özelleştirilmiş |

