Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 16 inch car wheel rim ] eşleşme 185 Ürünler.
SUV Araba 12mm için A710 Alaşım Off Road Tekerlek 4 X 4
| PCD: | 127 mm, 139,7 mm |
|---|---|
| ET: | 0 mm, 12 mm |
| Garanti: | 3 yıl garanti |
Alüminyum 17 İnç 6 Delikli Offroad 139.7 PCD Alaşımlı Jantlar
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Jant |
|---|---|
| BOY: | 17x9,18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Camry Çoğaltma Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | JWL standart 17 "18" oem yedek araba jantları Camry için |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
2020 Yeni 18 inç OFFROAD 4x4 alaşım jantlar Araç Araba alüminyum Jant
| Ürün adı: | 15 16 17 inç offroad araba jantları jantlar PCD6x139.7 araba alaşım jant |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Delik: | 5,6 |
Alüminyum Alaşım 4x4 Off Road Jantlar
| Ürün adı: | PCD 6X139.7 17 19 20 22 inç SUV 4X4 araba jantları off road alaşım jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |

