Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 16 inch car wheel rim ] eşleşme 185 Ürünler.
Darbelere Dayanıklı 16 17 18 İnç 4x4 Off Road Jantlar
| ad: | KIPARDO 17 inç 4X4 alaşım jantlar fit 6X139.7 5X150 offroad 16 inç 18 inç jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
17 İnç 5 × 114.3 Otomotiv Jant
| Ürün adı: | Çin fabrika Toyota için 17 inç 5x114.3 Oem yedek alaşım araba tekerlekleri tedarik |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Hafif Kamyon için 10mm ET PCD 114.3mm 4x4 Off Road Jantları
| isim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Jant |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0 mm, 10 mm, 18 mm, 12 mm |
VIA JWL 17 × 9.0 Satış Sonrası 4x4 Off Road Jantlar
| Ürün adı: | SUV offroad araba tekerlekleri için VIA JWL alaşım jantlı 17X9.0 satış sonrası jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Renk: | özelleştirilmiş |
17 İnç 18 İnç 5x100 5x120 Bronz Döküm Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Sıcak Satış 17 18 inç 5x100 5x120 alaşım jant satış sonrası jant çin'de yapılan |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 4 ADET |
Spor Araba İçbükey İnce 15 İnç Döküm Alaşımlı Jantlar Konuştu
| Ürün adı: | Amerikan spor otomobil içbükey ince kollu 15 16 17 18 19 inç alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 4 ADET |
16 inç 6x139.7 5x127 6x135 pikaplar için düşük basınçlı döküm alüminyum offroad kamyon tekerlekleri
| Ürün adı: | 16 inç 6x139.7 5x127 6x135 pikaplar için düşük basınçlı döküm alüminyum offroad kamyon tekerlekleri |
|---|---|
| stil: | 2021 Yeni tasarım |
| renk: | Siyah |
Alüminyum 17 İnç 6 Delikli Offroad 139.7 pCD Alaşımlı Jantlar
| PCD: | 139,7 mm |
|---|---|
| ET: | 18 mm, -12 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| Ürün adı: | 18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 Satış Sonrası Mag Tekerlekler |
|---|---|
| Adedi: | 1 Takım |
| Tekerlek tipi: | yeni tasarım |
Akış Şekillendirme ile Özelleştirilebilir 5x160 PCD Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| Ürün adı: | 18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 Satış Sonrası Mag Tekerlekler |
|---|---|
| ADEDI: | 1 takım |
| tekerlek tipi: | yeni tasarım |

