Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 16 inch car wheel rim ] eşleşme 185 Ürünler.
Kipardo 22 İnç Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar 114.3mm PCD
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 130 mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Garanti: | 3 yıl |
5 konuştu A356.2 4x4 5x127 6x139.7 Toyota tacoma FJ Cruiser Tundra için OffRoad Jantlar
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boy: | 17x9,18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
15X6.5 16X7 17X7 Dökme Alüminyum Alaşımlı Jantlar Tekerlek SINIF JWL TS16949 ÜZERİNDEN
| Ürün adı: | CLASS JWL/VIA/TS16949 için 15X6.5 16X7 17X7 17X8 18X7.5 18X8 alüminyum alaşımlı jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 Alüminyum |
| ADEDI: | 4 adet |
15X6.5 17X8 18X7.5 18X8 TS16949 Alüminyum Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | CLASS JWL/VIA/TS16949 için 15X6.5 16X7 17X7 17X8 18X7.5 18X8 alüminyum alaşımlı jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 4 ADET |
Derin Çanak 6 Delikli 6x139.7 4x4 Off Road Jantlar Alüminyum Alaşımlı
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boyut: | 17x9,18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
Hafif Kamyon için Alüminyum En 139.7 Pulgadas 4x4 Off Road Jantları
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| BOYUT: | 17x9,20x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
6x139.7 Derin İçbükey 6 Delikli Alüminyum Offroad Tekerlekler
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | -44 mm/-19 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
Alüminyum Alaşımlı Derin İçbükey Land Rover Alaşımlı Jantlar 6x139.7 17 İnç
| İsim: | 17 inç 4x4 Alaşım Araba Jantları |
|---|---|
| Boy: | 17x9 |
| Genişlik: | 9 inç 17 inç |
6x139.7 20 İnç 4X4 Araba Alaşımlı Jantlar 15mm ET JWL sertifikalı
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 0 mm, 10 mm, 15 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
17 İnç 6x114.3 Kamyon Offroad Tekerlekleri Krom Malzeme
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| BOYUT: | 17x9,20x9 |
| Genişlik: | 9 inç |

