Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 16 inch car wheel rim ] eşleşme 185 Ürünler.
18 İnç 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Jantlar Alüminyum ALAŞIM JANT
| İsim: | 18 İnç 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Jantlar Alüminyum ALAŞIM JANT |
|---|---|
| Boy: | 18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
JEEP TOYOTA için PCD 6x139.7 İçbükey 20x12 Derin İçbükey Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | 20x12 suv jantlar ET -44 offroad jant, pcd 6x139.7 4X4 alaşım jantlar |
|---|---|
| PCD: | 139,7 mm |
| ET: | -44 |
15 İnç Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar 110mm CB İçbükey Tasarım
| PCD: | 139,7 mm, 5/6*139,7 |
|---|---|
| ET: | -44 mm, -44 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
İçbükey Derin Çanak 6 Pabuç 20 İnç 6x139.7 Alüminyum Lastik Jantlar
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 115 mm, 127 mm, 139,7 mm, 114,3 mm, 120,65 mm, 5/6/8*100~139,7 |
|---|---|
| ET: | 20 mm, 25 mm, -5 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
JWL 19 "Toyota HONDA Civic A356.2 Döküm Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | JWL 19" Toyota HONDA Civic A356.2 Döküm Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| için uygun: | Toyota, Honda |
| Malzeme: | A356.2 |
Çoğaltma TE37 18 İnç 5 × 114.3 5 × 112 Akış Şekillendirilmiş Alaşım Jantlar
| Ürün adı: | Çoğaltma TE37 18 İnç 5 × 114.3 5 × 112 Akış Şekillendirilmiş Alaşım Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
En İyi Yarışçılar için Tek Parça Monoblok Dövme Tekerlekler
| Ürün adı: | En İyi Yarışçılar İçin Tek Parça Monoblok Dövme Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| Renk: | özelleştirilmiş |
Cusomized 20 İnç OEM 5x112 Dövme Tekerlekler Siyah Kaplama
| PCD: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| ET: | 30 mm, 35 mm, 40 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
VIA Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar 40mm ET Özelleştirilebilir Renk
| PCD: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| ET: | 20 mm, 35 mm, 40 mm, 42 mm |
| Garanti: | 3 yıl |

