Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 16 inch car wheel rim ] eşleşme 185 Ürünler.
Oem 22 İnç Range Rover Replika Tekerlekler 120mm Alüminyum Alaşımlı
| PCD: | 120mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 45 mm, 45 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
Toyota ford için 6 Delik Alaşımlı Offroad 6x139.7 Tekerlekler Alüminyum Alaşımlı jant
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boy: | 17x9,18x9 |
| Genişlik: | 9 inç |
5x120 Satış Sonrası Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar 42mm ET
| PCD: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| ET: | 20 mm, 35 mm, 40 mm, 42 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
Dövme Alüminyum Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | KIPARDO dövme jantlar 18 inç ila 24 inç özel tasarım alaşım jant dövme jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | alaşım alüminyum |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Offroad PCD 4x4 6x139.7 Off Road Jantları
| Malzeme: | A356.2 |
|---|---|
| Renk: | özelleştirme |
| Bitiricilik: | Krom/cila/fırça/makine yüzü |
Land Rover Boyama için Satış Sonrası Çoğaltma Alaşım Jantlar
| Ürün adı: | Land Rover için Yeni Tasarım Satış Sonrası Alaşımlı Jantlar Replika Araba Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| İçin uygun: | LAND ROVER |
| Malzeme: | A356.2 |
Dimond Cut A356.2 Derin Çanak 4x4 Off Road Jantlarını Al
| Malzeme: | A356.2 |
|---|---|
| renk: | Özelleştirmek |
| Bitiricilik: | freze penceresi |
JWL VIA BMW Dövme Alüminyum Jantlar Jantlar 8.5 İnç 19 İnç
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Malzeme: | ALAŞIM, Alüminyum |
Audi A5 A3 için A356.2 5x100 5x114.3 Araba Alaşım Jantlar
| Malzeme: | A356.2 |
|---|---|
| renk: | Özelleştirmek |
| Bitiricilik: | makine yüzü |

