Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 16 inch car wheel rim ] eşleşme 185 Ürünler.
PCD 5 × 150 4 × 4 Off Road 5 Delik 16 İnç Konkav Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | PCD 5 × 150 4 × 4 Off Road 5 Delik 16 İnç Konkav Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Delik: | 6 |
Land Rover Çoğaltma Kamyon Alüminyum Alaşımlı Araba Jantları 22 İnç
| Ürün adı: | 16-22 İnç Çoğaltma Land Rover Alüminyum Alaşımlı Araba Jantları / Kamyon Tekerlekleri |
|---|---|
| İçin uygun: | LAND ROVER |
| Malzeme: | A356.2 |
127mm PCD 18 İnç Offroad Tekerlek Jantları 4X4 Parlak Siyah Renk
| PCD: | 127 mm, 130 mm, 139,7 mm, 135 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, -10 |
| Garanti: | 3 yıl |
Özel Derin İçbükey Dövme Araba Jant 18 - 22 İnç
| PCD: | özelleştirilebilir |
|---|---|
| ET: | özelleştirilebilir |
| Malzeme: | T6061 |
17 İnç Alaşımlı Jant Jantları, Hafif Dövme İçbükey Jant Jantları
| PCD: | 143.1 mm, 165.1 mm, 98 mm |
|---|---|
| ET: | Özelleştirilmiş |
| Garanti: | 3 yıl |
Dövme 19 İnç Araba Mag Jantları Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| Ürün adı: | Dövme 19 İnç Araba Mag Jantları Satış Sonrası Mag Tekerlekler |
|---|---|
| Adedi: | 8 adet |
| Tekerlek tipi: | yeni kalıp |
Yakıt - Verimli 16 "17" 20 "Offroad Araba Jant
| Ürün adı: | Yakıt - Verimli 16 "17" 20 "Offroad Araba Jant |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Kırmızı |
Mercedes Araba Tekerlekleri için 5 Delik 19 inç Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Mercedes Araba Tekerlekleri için Yüksek Kaliteli 5 Delik Alaşımlı Jant Jantları 19 İnç Jantlar |
|---|---|
| renk: | gümüş |
| Delik: | 5,6 |
18 "19" PCD 5 × 114.3 Dökme Alüminyum Alaşımlı Offroad Araba Jant
| Ürün adı: | Yüksek kalite 18 19 inç araba jantları PCD 5x114.3 dökme alüminyum alaşım offroad araba tekerlekleri |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
16 inç 17 inç 18 inç 6 × 139,7 4x4 Off Road Jantlar
| Ürün adı: | 4X4 Jantlar 16 inç 18 inç 17 inç 6x139.7 offRoad Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| Delik: | 5,6,8 |

