Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 16 inch car wheel rim ] eşleşme 185 Ürünler.
4 × 4 Araba 16 × 8 17 × 8 PCD 6 × 139,7 17 İnç Kademeli Jantlar
| Ürün adı: | 4 × 4 Araba 16 × 8 17 × 8 PCD 6 × 139,7 17 İnç Kademeli Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
17 İnç Makine Yüzü Dövme Alüminyum Jantlar korozyona dayanıklı
| PCD: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| ET: | 20 mm, 25 mm, 30 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
Suv Araba 17x9 İnç Kamyon Tekerlekleri 130mm PCD özelleştirilebilir renk
| PCD: | 130 mm, 139,7 mm, 114,3 mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10 |
| Garanti: | 3 yıl |
JWL VIA 5x1143 20 İnç Bmw Döküm Alaşımlı Jantlar
| PCD: | 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 20 mm, 30 mm, 35 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
6*139.7 SİYAH RHINO Alüminyum İçbükey 16 İnç 4x4 Off Road Jantlar
| Ürün adı: | 4X4 6 * 139.7 SİYAH RHINO alüminyum içbükey arazi tekerleği |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
20 × 12 6 × 139.7 Alüminyum Alaşımlı 4x4 Kamyon Jantları
| Ürün adı: | 20 × 12 6 × 139.7 Alüminyum Alaşımlı 4x4 Kamyon Jantları |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| Bitiricilik: | Krom / lehçe / fırça / machina yüz |
20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114.3 5 × 120 Lüks Otomobiller İçin Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | 20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114.3 5 × 120 Lüks Otomobiller İçin Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | alaşım alüminyum |
| renk: | Özelleştirilmiş |
8X150 Negatif Ofset 114,3 PCD 19 "A356.2 Araba Alaşım Jantları
| Ürün adı: | 8X150 Negatif Ofset 114,3 PCD 19 "A356.2 Araba Alaşım Jantları |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirmek |
16 "17" 18 "19" Alüminyum Alaşımlı Kademeli Jantlar
| Ürün adı: | Toptan satış sonrası alaşım araba jant jant döküm jant 16 '' 17 '' 18 '' 19 |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Alüminyum Alaşımlı PCD 5x150 Off Road Tekerlekler 17 İnç Kamyon Jantı
| İsim: | Alaşım Araba Jant |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0 mm, 10 mm, 18 mm, 12 mm |

