Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 16 inch car wheel rim ] eşleşme 185 Ürünler.
Hafif Alüminyum Alaşımlı Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| Bitiricilik: | Krom / cila / fırça |
Sport Vogue Ranger Rover oem Otobiyografi Araba Alaşımlı Jantlar Jantlar
| Ürün adı: | Sport Vogue Ranger Rover oem Otobiyografi Araba Alaşımlı Jantlar Jantlar |
|---|---|
| İÇİN UYGUN: | Ranger Rover |
| Malzeme: | A356.2 |
İçbükey 4X114.3 Tekerlekler Jantlar Suv Binek Araç Alüminyum Alaşımlı jantlar
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Malzeme: | ALAŞIM, Alüminyum Alaşım |
| Bitiricilik: | Siyah |
JWL VIA 18 İnç 5x120 A356.2 Alüminyum Araba Alaşım Jantlar
| Ürün adı: | Özel toptan yeni tasarım araba 5x120 jantlar çin ucuz alaşımlı alüminyum jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 4 ADET |
Hafif Kamyon için 17 İnç PCD 5X150 SUV 4x4 Off Road Jantları
| isim: | Alaşım Araba Jant |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0 mm, 10 mm, 18 mm, 12 mm |
JWL VIA 20X12 Fırçalı OEM 4x4 OffRoad Tekerlek Jantları
| Ürün adı: | JWL VIA 20X12 Fırçalı OEM 4x4 OffRoad Tekerlek Jantları |
|---|---|
| PCD: | 6x139.7 |
| ET: | -44 |
Fırçalanmış Parlak Alüminyum Alaşımlı 19x9.5 Jantlar korozyona dayanıklı
| Ürün adı: | 17x8.0 18x8.0 19x8.5 19x9.5 alüminyum alaşım jant araba tekerleği |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Hafif Kamyon için 18 İnç PCD 6x139.7 SUV 4x4 Offroad Tekerlek
| İsim: | 4x4 offroad Alaşım Araba Jant |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0 mm, 10 mm, 18 mm, 12 mm |
American Sport Car İnce Kol İçbükey Alaşımlı Jantlar A356.2 Alüminyum 19 İnç
| Ürün adı: | Amerikan spor otomobil içbükey ince kollu 15 16 17 18 19 inç alaşım jantlar |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 Alüminyum |
| ADEDI: | 4 adet |
18 İnç 19 İnç 20 İnç A356.2 Alüminyum Siyah Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Sıcak 18 19 20 İnç Alüminyum Alaşımlı Jant Siyah Makine Yüz Satış Sonrası Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 alüminyum |
| ADEDI: | 4 ADET |

