Tüm ürünler
-
Lucas Mendesharika tekerlek, kaliteli ve güzel tasarım. -
konstantin kulebakinBu bir iz emri, çünkü benim için ilk kez dövme tekerlek satın alıyorum.
anahtar kelimeler [ 16 inch car wheel rim ] eşleşme 185 Ürünler.
Alüminyum Alaşım 5 × 120 PCD Satış Sonrası Mag Tekerlekler
| Ürün adı: | Alüminyum Alaşım 5 × 120 PCD Satış Sonrası Mag Tekerlekler |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Range Rover için 6x139.7 2500LBS Aşamalı 17 İnç Döküm Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Maksimum yük 2500LBS ile 17 inç 6x139.7 6x114.3 4x4 alüminyum jantlar |
|---|---|
| için uygun: | korucu gezici |
| Malzeme: | A356.2 |
A5 A7 A8 GLE S65 C63 için Özelleştirilmiş Adım Dudak Dövme Alaşımlı Jant 19 İnç
| PCD: | 100 mm, 108 mm, 112 mm, 114,3 mm, 115 mm, 120,65 mm, 120 mm, 127 mm, 130 mm, 139,7 mm, 143.1 mm, 165 |
|---|---|
| ET: | 0 mm, 10 mm, 15 mm, 18 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm, 42 mm, 45 mm, 50 mm |
| Malzeme: | Alüminyum T6061 |
Ismarlama 1995 18 İnç Mercedes Benz E Sınıfı Jantlar
| Ürün adı: | Kipardo jantlar PCD 5x120 BMW için 19 inç alaşım jantlar |
|---|---|
| PCD: | 5*112 |
| ET: | 38mm~45mm |
18 inç 66.56mm Dövme Alüminyum Alaşımlı Jantlar korozyona dayanıklı
| Ürün adı: | Kipardo jantlar PCD 5x120 BMW için 19 inç alaşım jantlar |
|---|---|
| PCD: | 5x112/5x120 |
| ET: | 25mm~39mm |
Isıya Dayanıklı 20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114.3 5 × 120 Dövme Alüminyum Alaşımlı Jant
| Ürün adı: | Isıya Dayanıklı 20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114.3 5 × 120 Dövme Alüminyum Alaşımlı Jant |
|---|---|
| Malzeme: | alaşım alüminyum |
| renk: | Özelleştirilmiş |
6 Pabuçlu Alüminyum Alaşımlı Jantlar 20 İnç 6x139.7 tacoma f150 toyota kara kruvazörü için
| İsim: | Toyota tacoma 4Runner için Alaşım Jantlar 20 İnç 6x139.7 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Bitiricilik: | Birçok renk, ayrıca özelleştirilmiş desteği |
RANGER ROVER için PCD 6 × 139.7 20 22 inç Alüminyum Alaşımlı Jantlar
| Ürün adı: | Yeni tasarım 20 22 inç alüminyum jantlar PCD 6x139.7 çoğaltma tekerlekler için Amerikan araba |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Satış Sonrası SUV Spor Araba 18 Inç Aşamalı Jantlar
| Ürün adı: | 18 inç Satış Sonrası 5x112 5x120 Jantlar SUV Spor Araba Özel İşlenmiş Yüz Satış Sonrası Alaşım Jantl |
|---|---|
| Malzeme: | A356.2 |
| renk: | Özelleştirilmiş |
Dövme Araba Jantlarını Oluşturan 18 İnç 19 İnç 5 × 114.3 Siyah Akış
| Ürün adı: | Dövme Araba Jantlarını Oluşturan 18 İnç 19 İnç 5 × 114.3 Siyah Akış |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| renk: | Özelleştirilmiş |

